Voorstellingen in Archief

Ariëlla Kornmehl

Wat ik moest verzwijgen

Singer Laren

Het Develsteincollege

Het eeuwige lied en Als de lente komt

Cultureel Centrum Cascade

Jette van der Meij & Bartho Braat

Gare de Lyon

Hof 88, Herman Finkers Zaal

Artiance

Sprokkelhout en prikkeldraad

Startpunt: Monument Harddraverslaan

Veenfabriek

Voorbij het strijklicht

Veenfabriek

Toneelgroep Maastricht

Voorbij het strijklicht

Academie Beeldende kunsten Herdenkingsplein, Maastricht

Theatergroep Suburbia

In Vrede

De Voetnoot

Stichting PA

Toen die dag…

Parkvilla

Theater Na de Dam

Meral Polat & New Cool Collective in Carré

Koninklijk Theater Carré

Theater Rotterdam

Het onderzoek

Rotterdamse Schouwburg, Hal

4 Mei-Projekt

Chains of hope

Lutherse Kerk, Haddingestraat 23

NNT

Voorbij het strijklicht

Theater de Machinefabriek

Het Nationale Theater i.s.m. Firma MES

Voorbij het strijklicht

Theater aan het Spui, Zaal 3

Hofpleintheater

De loop der dingen

Nieuwe Luxor Theater Rotterdam

Dionne Verwey ism Sir Duke

Anton & Anton

Theater Bellevue

Generale Oost

Uurtje Oost : Voorbij het strijklicht

Generale Oost Theater en Dans, Rijnstraat 42, 6811 Arnhem

Theater Oostblok

Oorlog in Oost

 Start op het Ceramplein in Oost (Amsterdam)

Amsterdamse JeugdteJaterschool en De Krakeling

Vloerhappen (9+)

De Krakeling

ROCvA PACT + / Tolhuistuin

Een oude boom verplaats je niet

Tolhuistuin, Tolhuisweg 3 (ingang Tuin)

In Motie Dans

Bunker 599

Bunker 599, Diefdijk 4 in Zijderveld/Culemborg

Collectief Walden

En daar dan weer de moeder van

Brakke Grond Rode Zaal

Muziektheater Wolk

Mauthausen-liederen

Huiskamertheater Grote Poot 10, Deventer

Muziektheater De Plaats

Schuilstorm

De Waalse Kerk, Gasthuisstraat 1, Arnhem

Meervaart Studio

Tat Tvam Asi

Theater de Meervaart, Meer en Vaart 300

Theaterwinkel

Anne Frank – een dagboek vol geschiedenis

Grote kerk in Driebergen, Hoofdstraat 117A, Driebergen-Rijsenburg.

Toneelgroep Het Volk

Veteranen

Toneelschuur

Scholentour

Anders | Om (10+)

Odeon - Papenstraattheater

Toneelgroep Boer&Buys

Wie niet weg is, is verdwenen

Odeon - Hemminkzaal

De Jonge Honden

Meisjes in de oorlog

Odeon - Dommerholtzaal

Herinneringscentrum Kamp Westerbork

Wij staan er buiten (Uitverkocht)

Herinneringscentrum Kamp Westerbork Oosthalen 8, Hooghalen

Theaterwerkplaats Ctrl-f

De Vlucht

Valkenberg Breda & Grote Kerk Breda

Stadsschouwburg Amsterdam / Toneelgroep Amsterdam

Het Onderzoek

Stadsschouwburg Amsterdam, STUDIO 1

Theaterproducties Gorcum

Esther was Joods (9+)

De Nieuwe Doelen

Helmert Woudenberg

Waterman

Grand Theatre

Marion Bloem

Theater Na de Dam

Caprera, Boemendaal

KamerOperaProject

Eisler On The Go

Compagnietheater

Het Nationale Theater / NTjong

Samen voor ons eigen

Theater de Vaillant, Hobbemastraat 120 Den Haag

ToBe Jeugdtheaterschool

Wat we delen

Energiehuis, Noordendijk 148, Dordrecht

Theatermakerij Enschede

 Alle woorden zitten nog in mijn hoofd

Synagoge Enschede, Prinsestraat 14-16

Yvonne Keuls

Koningin van de nacht

Goudse Schouwburg, kleine zaal

De Noorderlingen en NNT/NNTWEE

Momentum

Martinikerk Groningen

Theater Utrecht

Voorbij het strijklicht

Stadsschouwburg Utrecht, Douwe Egbertszaal

Sam Ghilane / Theater Kikker

Waar ik straks was

Henkmanfoyer

Jeugdtheaterhuis

Zwarte sneeuw

Terrein GOUDasfalt Gouderaksedijk 32 2808 NG Gouda

Bram van der Vlugt, Sahand Sahebdivani, Lucas Dols e.a.

Muziek in tijden van oorlog

De Kleine Komedie

Naomi van der Linden & Esther Scheldwacht

Krassen op de huid

Theater aan het Spui

Stichting Bosse Nova / Festival Cement / Theaterfestival Boulevard / Theater Artemis / Willem Twee concertzaal

Klein verzet

Start locatie theaterroute: Ingang Bossche Broek/ kruising Zuidwal/ Hekellaan

Productiehuis Het Gezelschap, jongerentheatergroep TRANS!

Echt niet! Echt wel! (10+)

Wandeling, startend in Theater Het Pakhuis, Onder de Boompjes 21, Hoorn

Meeuw jonge theatermakers

Jonge helden

Theater Na de Dam

Nacht Na de Dam

Stadsschouwburg Amsterdam, Grote Zaal

PS|jong

Wat laat je achter wat neem je mee

Startpunt bij Old School, Pieterskerkhof 4a, Leiden

LEON GIESEN

HET LOT VAN LOTERIJMAN

Het Huis Utrecht

Maas theater en dans

De honden lusten er geen brood van (10+)

Maaspodium St-jobsweg 3 3024 EH Rotterdam

Guido de Bruin

Zelfs hier vind je nog een paar rechtvaardigen

De Boerderij Huizen

Jong Laagland

Flarden (12+)

Schouwburg De Domijnen Mgr. Claessensstraat 2 Sittard

Stichting Haring & Hummus

Ik & de Oorlog

Bibliotheek Sneek, Wijde Noorderhorne 1 8601 EA

Theater in Feite in opdracht van Stichting Narrenschip

Het Voorportaal

WestlandTheater de Naald

Theater Nora

Hechting

Theater VIER, Derde Walstraat 98, Nijmegen

Vertel nog eens over de Oorlog – 2017

GRASstudio, Waalbandijk 14G Nijmegen

Onderwaterproducties

Coolsingel 65

De bovenste etage van het Holbeinhuis, Coolsingel 65.

Jeugdtheaterschool Hofplein Roosendaal

Dromen, of wat we nog niet wisten

Start: De Kring Roosendaal

Podium Mozaïek ism SLAA

Atlas van een bezette stad

Podium Mozaïek

Barbaren & Co en De Theatertroep

Lezing Barbaren & Co

Frascati 2

Theater Utrecht, DOX en Stadsschouwburg Utrecht

Buiten Bereik

Foyer van Stadsschouwburg Utrecht

BOG.

DAM.

Frascati 1

De Jeugdtheaterschool Zeeland

Zoek dekking

diverse locaties in Vlissingen

Starreveld, De Adelhart Toorop & van Dam

Door de Nacht Klinkt een Lied

Theater Walhalla

Studio De Bakkerij

Brieven uit de Oorlog

Theater De Lampegiet, Veenendaal

Nationale Opera

For a look or a touch

Nationale Opera & Ballet

Muziektheater De Plaats

Anne Frank

De Transformatie-Plaats, Van Oldenbarneveldtstraat 94-15, Arnhem

De Zeeuwse Komedie

Samen Herdenken

Oude Markt, Vlissingen

Rob van de Meeberg & Rosa Mee

Wo Ahin Soll Ich Geh’n?

Het Apollofirst Theater

De City Speelt

OZO? JOZO!

Theater de City of Wesopa Herengracht 23 te Weesp

Het Toneelhuis & Ro Theater

Bezonken rood

Stadsschouwburg

Theater de Makkers

Het Vrije Woord

Schouwburg Odeon

De Mix i.s.m. het Zeeheldentheater

Aan welke kant sta jij?

Zeeheldentheater, Den Haag

Projectkoor Vocalis o.l.v. Nellie Bolhuis

Annelies

De Poort, Borgweg 36 in Winsum

Carolien van den Berg

Wie de f*** is oom Jo?

Zaantheater, Forbo Flooringzaal

Jan Terlouw, Capella Amsterdam en Nora Fischer

4 Mei Concert

Concertgebouw, Grote Zaal

Jeugdtheatergroep UIT

Ondergedoken

Rabobankzaal – Het Musiater

Oda Spelbos

Aan de grond

Roode Bioscoop

Yoéd Sorek

Sima’s Yiddish Songs

Uilenburger Sjoel

De Toneelmakerij/ Ad de Bont

Anne en Zef (10+)

Stadsschouwburg Amsterdam, Grote Zaal

NHL Productiehuis de Kunsten

Oorlogskind

Theater de Bres

BEER Muziektheater/ René Groothof & Rene van 't Hof

De nazi en de kapper

Bellevue Grote Zaal

Hotel Modern

Kamp

Rotterdamse Schouwburg, Robeco Kleine Zaal

Het Nationale Theater

De laatste getuigen, de Atlantikwall

Koninklijke schouwburg

Elisabeth Oets en Mi Ying Chen

Philip Mechanicus. Wachten op transport

Studio Nationaal Holocaust Museum

Roodpaleis

Adres Onbekend

DeLaMar

Cultuurwerf

De oorlog in verhalen

Oude Markt

NNTwee

Leedvermaak

Theater de Machinefabriek

Sabine van Boven

Anne Frank

Theater de Plaats

Nasrdin Dchar

Voor ik vergeet

Koninklijk Theater Carré

BOG.

DAM.

Brakke Grond

Eileen Slobben

Infinitum

Schouwburg Odeon - Hemminkzaal

Eric Borrias

Binnen de Poorten 1943-1945

De Gelderlandfabriek

De Theatertroep

Leedvermaak

Frascati 2

Toneelgroep Maastricht

Montyn

Academie Beeldende Kunsten

Rob Verhoeven

Verhoeven doet buurtonderzoek: BIJNADERINZICHT

Theater aan het Spui - Zaal 3

Toneelgroep Amsterdam

Judith Herzberg

Stadsschouwburg Amsterdam

M31 Foundation

Der Kaiser von Atlantis

Compagnietheater

De Diamantfabriek

Eichmann. Een opera over de vrije wil

Theater Bellevue - Grote Zaal

De Balie i.s.m. Theater Na de Dam

Gesprek Voor de Dam

De Balie

Koninklijk Theater Carré

Nacht Na de Dam

Koninklijk Theater Carré

ROCvA

Toen jij verdween, kreeg ik jouw trein

Tolhuistuin (Tolhuisweg 3)

Thirsa van Til

Om in de overwinning te geloven

Het Huis Utrecht

Kathenka Woudenberg

Narciss

Toneelschuur

Yorick Zwart

Montyn

Schouwburg Odeon

Marjolijn van Heemstra

De toekomst van de oorlog

Ro Theater

ROCvA

De Familie Levie

Europaboulevard 13 (ROC van Amsterdam)

Vereniging 4 Mei-Projekt

Jouw vrijheid, mijn vrijheid

Der Aa-Kerk

DEGASTEN

Holon

Perron Oost (Cruquiusweg 11)

Theater Utrecht

Leedvermaak

Stadsschouwburg Utrecht - Douwe Egbertszaal

Theatergroep GRAS

Vertel nog eens over de oorlog

Stadsschouwburg Nijmegen - Theatercafe

Sam Ghilane

INDEX – Waar ik straks was

Frascati 3

Hotel Modern

Kamp

Rotterdamse Schouwburg

Theatergroep FeedY'RHead

Tussen Het Stro

Café Groos

Kees Hulst en Esther Scheldwacht

Hoe mooi alles

De Balie

De Toneelmakerij

Anne en Zef (10+)

De Krakeling

De Nationale Opera

Rilke, Martin, Eber en Kattenburg

Nationale Opera & Ballet

Muziektheater De Plaats

Stoet!

Wijkcentrum De Lommerd (Spijkerstraat 185-C)

Stadspodium GO

Erich und du

Stadspodium GO

Agaath Witteman

Het Bittere Kruid

Betty Asfalt Complex

Theatergroep Flint

Als ik nog eens word geboren

De Roode Bioscoop

Toetssteen

Meidagen

De Doelenzaal

Theater Na de Dam i.s.m. Madurodam

En toen waren ze weg

Madurodam

Carolien van den Berg

Wie de f*** is oom Jo?

Theater Oostblok

Ostade A'dam

Klas in oorlog

Ostade A'dam

Barbaren & Co

Lezing Barbaren & Co

Perdu

NTjong

Wie niet weg is

Kerkstraat 13

ToBe Jeugdtheaterschool Dordrecht

Wie weg is wordt gezien

Energiehuis, Dordrecht

Viggo Waas

Cruijff en Pipo

Theater Bellevue - Klein Bellevue

Prins te Paard

WEG

Theater Voorhuys

Club Guy & Roni en De Steeg

Niemandsland

De Lawei

Soldaat van Oranje - De Musical

Als wij niets doen…

De Leidse Schouwburg

De Noorderlingen

De Onmisbaren

Martinikerk

Stichting Kikid

De Laatste Lijn

Zang en Vriendschap (Jansstraat 74)

Jts Meeuw

Verdwenen families

Tresoar

Toneelgroep De Appel

Ahasverus

Appeltheater - Grote Zaal

Maas Theater en Dans & Ro Theater

Over hen en waar ze woonden

Burgemeester Meineszlaan 2

Jong Laagland

74 pers.

Museum De Domijnen (Kapittelstraat 6)

Marieke Braaksma

Man met baard

Het Perrontheater

DOX

Aan de Maliebaan

Joods monument (bij het Maliebaanstation)

Roeland Hofman

Een oorlog om in the wonen

Theater Kikker

Zie je, ik ben je niet vergeten

Stadsschouwburg Utrecht (Lucasbolwerk 24)

Het paard dat vliegt

Oorlogshelden

Theater Heerlen

Edwin de Vries

Westerbork Serenade

Het Singer

Het Nationale Toneel

De laatste getuigen

Koninklijke Schouwburg

Stage Entertainment

De Tweeling

Luxor Theater

JTSZ

Echt waar!

Oude markt (in Vlissingen)

Van der Vlugt & Co

De drievingerige luiaard

De Kleine Komedie

Keesen & Co

Adres Onbekend

Theater Het Hof

Debby Petter

Ik ben er nog

Nationaal Holocaust Museum

Helmert Woudenberg

Landverrader

Grand Theater

Stichting Goppe

De Joodse Bruidjes

LJG Synagoge

Truus te Selle en Mike Weerts

Dansen met de vijand

Meervaart

Muziektheater Briza

WOII en mijn familie

Zeehelden Theater

De City Speelt

Nu we er zijn

Verzorgingshuis Oversingel (Hugo de Grootlaan 30)

Theater Young Ones

Onder druk van de omstandigheden

Young Ones Theater (Bisschop Willebrandlaan 32)

Yvonne van den Berg

De viool van mijn moeder

De Oosterpoort - Binnenzaal

De Steeg

Issy en Sophius (12+)

De Oosterpoort

Fred Vaassen

Dodelijk zwijgen

Studio de Bakkerij

Het Rozenkoor

Dansen op de vulkaan

Paleis van de Weemoed

Venmans Productions

Gare de Lyon

Apollofirst Theater

Karel Baracs

De Bonnenkoningin

TOBACCO Theater

Theater Na de Dam

Wende en Typhoon in Carré

Carré

Roeland Hofman

Een oorlog om in te wonen

Frascati

Toneelgroep Amsterdam

In Vrede

Stadsschouwburg Amsterdam

Nacht Na de Dam

Stadsschouwburg Amsterdam

Het Amsterdam Ensemble

Die Weise von Liebe und Tod (premiere)

Compagnietheater

Theatertroep

De Derde Generatie

Frascati 4

Karina Holla

Fremd-Körper

Frascati 2

Tomer Pawlicki

Dank zij de oorlog

Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond

Leon van der Zanden

Geen nummers maar namen

Bellevue

Studenten Paul van Vliet Academie

De Schillebar, tussen vaudeville en crime passionel

Bellevue

Frommermann

Lichte muziek, donkere tijden

De Kleine Komedie

Theater Na de Dam

Nationale Opera & Ballet

Nationale Opera & Ballet

Theatergroep Flint

Als ik nog eens word geboren

Theater de Roode Bioscoop

Agaath Witteman

Het Bittere Kruid

De Balie

Podium Mozaiek en Stichting Literaire Activiteiten Amsterdam

West Words

Podium Mozaiek

Jongeren uit Amsterdam West

Dat wat we niet vertellen

Volta

Jongeren uit Amsterdam Zuid

Hier was het! 2015

Het monument op de kruising Apollolaan-Beethovenstraat in Amsterdam Zuid

Ostade A'dam

De pijp in Oorlog

Ostade A'dam

Jongeren uit Amsterdam Oost / DEGASTEN

Kooltjes stelen

Museum Perron Oost

Marianne van den Bergh

De Veteraan

MLB Galerie

Fred Vaassen

Dodelijk zwijgen

Apollo First Theater

Door de nacht klinkt een lied

Verzetsmuseum Amsterdam

Theater Utrecht

In Vrede

Stadsschouwburg Utrecht

Cross & Zimmermann

Mauerfrei

Theater Kikker

Theatergroep Aluin

De Maliebaanmonologen

Theater Kikker

De Dansers

Roses

Het Huis Utrecht

Theater Rasa en Stadsschouwburg Utrecht

Als we wakker worden

Theater Rasa

UTRECHT 40-45

belangrijke oorlogslocaties

Tryater

In Vrede

Tryater Leeuwarden

ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten

De Jodenverraadsters

Park de Wezenlanden – Familie- en Theaterweide - Theater Deluxe

Toneelgroep Maastricht

In Vrede

Stadhuis

Zuidelijk Toneel

In Vrede

De NWE Vorst

Garage TDI

Waar tranen vloeien en vlinders vliegen

Theater De Nieuwe Kolk

Ro Theater

In Vrede

Ro Theater

De Tijd/Freek Vielen

So it goes

Rotterdamse Schouwburg

Rebekka de Wit

Bolletje Binnenweg

Rotterdamse Schouwburg

Onderwater Producties

Het Geheugen van Rotterdam

Arminius Congres- en debatcentrum

Maas Theater en Dans

Suja, suja Rotterdam

Park 1943, Delfshaven (start), Maaspodium, St Jobsweg 3 (einde)

Rotterdams centrum voor theater

Theaterfestival 75 jaar oorlog in de stad

Verschillende locaties in Rotterdam

RO theater

Leger

Theater aan het Spui

Polen In Plan Zuid

De Nieuwe Regentes

Het Nationale Toneel

De laatste getuigen

Koninklijke Schouwburg

Toneelgroep de Appel

Oranje Hotel

Appeltheater

Stichting Waargebeurd

Het Verlaten Hotel

Zeeheldentheater

Jongeren uit Hoorn

Bovenkamer

Theater het Pakhuis

Noord Nederlands Toneel en Moeremans & Sons

In Vrede

Theater de Machinefabriek

De Steeg

Niemandsland

De Oosterpoort

Noord Nederlands Toneel

Maak het donker in het donker

Huis de Beurs

Team Ubbo Emmius

Oud spoor

Ubbo Emmius, Winschoten

Jeugdtheaterschool Schagen

een muur

Scagon Theater

Het Muzikaal VertelTheater

Het gebeurde

De Windwijzer

ToBe Jeugdtheaterschool Dordrecht

Hier was het

Wijk bij Schouwburg Kunstmin

Swarte Kunst

De perzik van onsterfelijkheid

Toneelschuur

De City Speelt

MoNUment

Verzorgingshuis Oversingel

Jongeren uit Haarlem

Het Badhuis

Leidseplein 49

Jong Laagland

Stille Getuigen

Stadsschouwburg Sittard-Geleen

Productiehuis Alphen

Pilon

Park Theater

Nederlands Komedie Theater

Land of Hope and Glory

De Blauwe Kei

The Young Ones

Ooit De Oorlog

Bevrijdingsfestival-terrein/familieweide

Debby Petter

Ik ben er nog

Cultureel Centrum Cascade

Hadewych Minis en gasten

Hadewych Minis in Carré

Koninklijk Theater Carré

Tomer Pawlicki

Dank zij de oorlog

Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond

Theatergroep NiznO

Bagage

Theater de Nieuwe Kolk, Assen.

Onderwater Producties en Arminius

Gesprek Voor de Dam – ROTTERDAM

Armimius Congres- en debatcentrum Rotterdam

Jelle Zijlstra en Martijn de Boer

Geen Oorlogsvoorstelling – We hebben het geprobeerd

Theater Midi - Zwolle (Bevrijdingsfestival)

Jeugdtheaterschool Schagen

Na de Dodenherdenking

Marktcafé Het Oude Slot - Schagen

FULLers

#jongindeoorlog

Theater de Glasbak - Almere

Braakland/ZheBilding

Hitler is dood

Frascati

Sarah Jonker, Daniël van Klaveren & Eva van Manen

Niemand had er aan gedacht om mij te waarschuwen

Theater Bellevue

Jongeren uit Utrecht

Zolang ik adem, hoop ik

Stadsschouwburg Utrecht

Barbaren & Co

Het onderzoek / Een Sneeuw

Perdu

Oostblok / DEGASTEN

De Woordenschudders; twee keer schudden

Herdenking Kastanjeplein

Noord Nederlands Toneel

Dichterbij 2014: hier komt de nacht

Theater de Machinefabriek - Groningen

Selma (14+)

Theater Deluxe

De Balie i.s.m. Theater Na de Dam

Gesprek Voor de Dam – AMSTERDAM

De Balie

Nationale Opera & Ballet

Frommermann / Kurt Weill

Nationale Opera & Ballet

Hella en Freek de Jonge

Freek’s Ooms in de oorlog

Grand Theatre - Groningen

Ro Theater

Leger

Ro Theater - Rotterdam

Kwatta jeugdtheater

Nathans kinderen

Keflkensbos - Nijmegen

Soldaat van Oranje - De Musical

Als wij niets doen….

Leidse Schouwburg

Jongeren in Amsterdam Zuid

Hier was het! 2014

Apollolaan

ToBe Jeugdtheaterschool Dordrecht

Wat we wisten, wat we weten, wat we nooit zullen weten

Energiehuis, Dordrecht

Co-productie van theater De Steeg en dansers van Guy & Roni's Poetic Disasters Club.

Niemandsland

De Oosterpoort - Groningen

Toneelgroep Amsterdam

Totterdood

Stadsschouwburg Amsterdam

LUSTR - Nieuw Amsterdams Kinderkoor en het Nederlands Theaterorkest

Brundibár

Compagnietheater

Tijdelijke Samenscholing

De Plataan

De wandeling zal starten bij de Armeniuskerk na het debat Gesprek voor de Dam

De Theatertroep

In tweede instantie

Theater Frascati

Nationale Toneel

Het Onderzoek

Koninklijke Schouwburg - Den Haag

Jongeren van De City speelt

Tafeltjes over de Oorlog

Verzorgingshuis Oversingel, Hugo de Grootlaan 30 te Weesp.

Anne Maike Mertens en Nita Kersten

Brei III: TIJD

NDSM werf Amsterdam Noord (op de punt)

Eefje de Visser, Eric Vloeimans, Karina Smulders e.v.a.

Nacht Na de Dam

Toneel van de Amsterdamse Stadsschouwburg

Theatercollectief Rij 7

Mijn opa is jouw oma niet

Universiteitstheater

Lotte van den Berg

Building conversation

Vertrekpunt wandeling: Domplein Utrecht

Leerlingen van ORS Lek en Linge te Culemborg

Circus 4 en 5 mei

Verkadefabriek 's-Hertogenbosch

Thirsa van Til

Om in de overwinning te geloven

Toneelschuur Haarlem

MC theater

MC Tori

MC Theater

Onderwater Producties

Het Geheugen van Rotterdam

Armimius Congres- en debatcentrum Rotterdam

Volta

FC Bleekneusjes

Brediusbad Amsterdam (Spaarndammerdijk 306)

Theatergroep Sonja i.s.m. Het Mondriaanhuis

Kunstenaars in oorlog

Theater Kikker Utrecht

De Wijze Nathan

Het ware geweld

Uilenburger Synagoge

Hotel Modern

Kamp

Rotterdamse Schouwburg

De Utrechtse Spelen

Leedvermaak

Theater De Paardenkathedraal

Ruut Weissman / ATKA

Talloze namen…

Koninklijk Theater Carré

Theatergroep Flint

Als ik nog eens word geboren

Theater de Roode Bioscoop

Sadettin Kirmiziyüz / Trouble man in coproductie met Frascati Producties

Ararat – UITVERKOCHT

Frascati 2

het Nationale Toneel

De Wannseeconferentie

Koninklijke Schouwburg, Den Haag

Freek & Hella de Jonge

4veifmij

Compagnietheater

NNT - jongerenproject

Aan die komen – UITVERKOCHT

synagoge in Groningen

Toneelgroep Amsterdam

Al mijn zonen

Stadsschouwburg Amsterdam, Rabozaal

Coproductie Volta en Theater Na de Dam.

Bij Anderen Thuis – UITVERKOCHT

Volta, Amsterdam

De Hollanders met Adriaan van Dis

In Bad

Theater Bellevue

Gintersdorfer / Klassen (DE) & Frascati Producties

The International Criminal Court

Frascati 1

Theater Na de Dam ism De Balie

Gesprek Voor de Dam – Die oorlog is zó jaren ‘40

De Balie

Steve Aernouts

De welwillenden

Brakke Grond

Theater Na de Dam

Hier was het!

De route begint op de kruising Apollolaan - Beethovenlaan en voert door de omliggende straten

Laura de Boer

Driekleurenopera

Castrum Peregrini

Toneelgroep Maastricht

Jubileum (theatrale lezing)

Derlon Theater

Nard Verdonschot, Ruurt de Maesscchalck en Wings Ensemble

Struisvogels op de Coolsingel

Toneelschuur, Haarlem

Parels voor de Zwijnen

Dames van de Beethovenstraat

Hilton Hotel

Mugmetdegoudentand

Hannah en Martin – UITVERKOCHT

De Nieuwe Liefde

TG Vloerbedekking

Komedie in Mineur

5 meiplein, Wageningen

Thea Rijsewijk en Johan Smit

Het gebeurde

Apollofirst Theater

Mieke van Zeben i.s.m. Vrede van Utrecht

Joodse Bruidjes, een theatrale lezing

Theater Kikker, Utrecht

Barbaren & Co

Mein Kampf

Theater Perdu

Toneelgroep Maastricht

Mephisto

Borden Hal (voorheen Derlon Theater)

West Words | Moed

Podium Mozaïek

Segbroek - Koorenhuis Theaterplan klas 4

Sophie Scholl

Theater aan het Spui, Den Haag

Carolien Zimmermann en Daniel Cross

Ik ben niet de oorlog

Verzetsmuseum Amsterdam

Engelenbak en Theater Na de Dam

Bent

Theater aan het Spui, Den Haag

Yorick Zwart

Montyn

Theater Kikker, Utrecht

Jochen Stechmann

Family Matters (Du, Eng & NL)

Verkadefabriek, Den Bosch

Julika Marijn

Denkend Hart

Theater Le Brocope, Oldeberkoop

Debby Petter

Ik ben er nog

Theater de Speeldoos, Vught

De Theatertroep

Uit eerste hand

Melkweg Theater

Heddy Lester en Frank Affolter

Verdachte

Noorderparkkamer, 020 7370457

Theatergroep NiznO

Verzet me

De Nieuwe Kolk, Assen

Silas Neumann & Jovan Avramoski

Waar waren we gebleven?

Odeon, Papenstraattheater, Zwolle

Toneelgroep Clair Obscur

Leedvermaak

CREA

Julia Henneman en Shana Bossman

Sterrenlied

Pleintheater

Theater Na de Dam i.s.m. cast Soldaat van Oranje

Als wij niets doen…

Carré

Toneelgroep Amsterdam / Stadsschouwburg Amsterdam

Incident in Vichy (lezing)

Stadsschouwburg Amsterdam

Sadettin Kirmiziyuz

Nieuwe voorstelling

Frascati 2

Ramsey Nasr en het Amsterdam Ensemble

Het hemelse leven

Compagnietheater

Toneelmakerij

Anne en Zef (10+)

Frascati 1

MC Makerslab & Theater Na de Dam

Herinneren of Vergeten….

MC Theater

Barbaren & Co

Het vuil, de stad en de dood (lezing)

Theater Perdu

JC Volta i.s.m. Theater Na de Dam

Toen het oorlog was

JC Volta

Nieuw West

Lokjoden

Frascati

Feikes Huis

Rothko Chapel

Felix&Foam

SLAA i.s.m. Melkweg Theater en Theater na de Dam

5kwarts (speciale editie)

Melkweg Theater

Keesen & Co

Adres onbekend

Theater Het Hof, Arnhem

Zimmermann & Cross

Ik ben niet de oorlog (première)

Mmousse | www.mmousse.com

The Galilee Multicultural Theater

Sofia’s Drawings

De Brakke Grond

Thomas Spijkerman (Circus Treurdier) e.a.

Aan hen die na ons komen

Het Eeuwige Nachtcafe

JongRast

De Woordenschudders

KunstEnhuis, Polonceaukade 28, Westergasterrein

Lykele Muus, Johan Fretz e.a.

Cafe Cox herdenkt

Kelder van Stadsschouwburg Amsterdam

Coproductie van De Plankeniers en Theater de Engelenbak

Ghetto

De Engelenbak

Huib Rooymans en Hans van Veggel

Adres Onbekend

Kleine Komedie

Met o.m. Felix Rottenberg, Hermann von der Dunck, Frank van Vree, Wouter Gomperts en theatermakers

Voorgesprek op 3 mei: “De Tweede Wereldoorlog: IJkpunt of Zeikpunt?”

De Balie

Verschillende artiesten

Nacht Na de Dam

Stadsschouwburg

Saskia Goldschmidt

Verplicht Gelukkig

Toneelschuur Haarlem

Fred Vaassen

Schreeuwen aan het graf

Rotterdamse Schouwburg

Toneelhuis en ro theater

Bezonken rood

Frascati

SKaGeN met Valentijn Dhaenens

DegroteMonD

Bethanienklooster

mugmetdegoudentand

Hannah & Martin

De Brakke Grond

Helmert Woudenberg met acteurs Engelenbak

Hannie Schaft

De Engelenbak

Vivien Broekman

Huilen zonder geluid

Parooltheater

The English Theatre -STET: Razia Israely

The Dentist

nntb

Late Night 2010

De Brakke Grond - Expozaal

Late Night 2011

De Brakke Grond - Expozaal

Laura van Dolron met Wolter Muller, Martijn de Rijk en Joris Smit

Lieg ik soms?

Theater aan het Spui - Den Haag

Rob van de Meeberg, Martin van Dijk, Theun Plantinga en Victor Mentink.

Meneer Dinges

Comedytheater

Barbaren & Co i.s.m. JongRast

Tabori

Perdu

De Warme Winkel

Villa Europa

Helmert Woudenberg

Waterman

Grote Kerk in De Rijp

Hans Thissen en Ferdi Janssen

Lachen in het donker

C.C. Cascade Hendrik-Ido-Ambacht