Contact

De stichting

Stichting Theater Na de Dam
Amstel 266
1017 AM AMSTERDAM

KvK 34307240
Fiscaal nummer: 8197.08.999

Het team

Het team van Theater Na de Dam bestaat uit een aantal betrokken en professionele mensen, die zich vanuit ideële overwegingen en veelal naast een vaste functie inzetten voor een bijzondere avond op 4 mei:

Jaïr Stranders, Initiatief & Programma
jair@theaternadedam.nl
Bo Tarenskeen, Initiatief & Programma
bo@theaternadedam.nl
Hanna Timmers, Programma & Coördinatie jongerenprojecten
hanna@theaternadedam.nl
 
Sophie Lambo, Zakelijk leiding
sophie@theaternadedam.nl
Inger Stam, Productie & Coördinatie
inger@theaternadedam.nl
Pim Teepe, Project Assistent
 
Dieke van der Spek, Manager Marketing & communicatie
dieke@theaternadedam.nl
Frederique Donker, Medewerker Marketing & communicatie
frederique@theaternadedam.nl
  
Ilja Kievit, Sponsoring & Relatiemanagement
Ilja@theaternadedam.nl
Nicolette Aschermann, Sponsoring & Relatiemanagement
nicolette@theaternadedam.nl

Theater Na de Dam is bovendien mede mogelijk dankzij de inzet van vrijwilligers.

Statutaire doelstelling

1. De stichting heeft tot doel het levend houden van de herinnering aan de Tweede Wereldoorlog in het algemeen, en meer in het bijzonder de organisatie van een jaarlijkse theatermanifestatie op vier mei, voorafgaand en direct na de nationale herdenking op de Dam in Amsterdam.
2. De stichting beoogt niet het maken van winst.

Bestuur

Voorzitter: Anna Timmerman
Secretaris: Najah Aouaki
Penningmeester: Mark Fuchs
Bestuurslid: Eymert van Manen`
Bestuurslid: Pieter Teepe
Bestuurslid: Linde Zuidema

 

Governance Code Cultuur

Toepassing Governance Code Cultuur

Beleidsplannen en verslagen

Beleidsplan 2014
Verslag uitgeoefende activiteiten 2015

Inhoudelijke verantwoording Theater Na de Dam 2016

Financiële jaarverslagen

Financieel jaarverslag 2015
Financieel jaarverslag 2014
Financieel jaarverslag 2013

Beloningsbeleid

Alle medewerkers van Theater Na de Dam werken deels op free lance, deels op vrijwillige basis. Daarbij worden honoraria aangehouden die in de culturele sector gebruikelijk zijn.

Logo Theater Na de Dam

Klik hier voor de downloadbare logo’s

in .eps

in .gif

140217_TD_theater_na_de_dam_beeldmerk_onderschrift_2014_rgb_300px

Kantoor & Postadres

Wij houden kantoor op de

Amstel 266

1017 AM AMSTERDAM